طنز چت

نرم افزار حسابداری مناسب سازمان خود را از ما بخواهید - طنز چت

نرم افزار حسابداری مناسب سازمان خود را از ما بخواهید

اهمیت بررسی و شفاف ‌سازی صورت ‌های مالی به گونه ای است که امروزه استفاده از نرم افزار حسابداری بسیار ضروری به نظر می رسد. استفاده از این نرم افزار نه تنها امور مربوط به حسابداری را آسانتر کرده بلکه به مدیران شرکت ها کمک می کند تا کسب و کاری اصولی تر و کاربردی تر داشته باشند. در گذشته و به روش سنتی حسابداری توسط افراد با تمرکز و دقت انجام می گرفت. با این با این حال این عمل بسیار سخت و زمانبر بود و هم موجب ایجاد خطاهایی در حساب و کتاب می شد.

پیشرفت تکنولوژی و پدید آمدن نرم‌ افزارهای حسابداری موجب بالا رفتن سرعت و دقت در بررسی صورت‌ های مالی شد. نرم افزار حسابداری به گونه ای عمل می کند که در صورت بروز خطا یا تداخل اعداد به شما پیغام ارسال خواهد کرد. بسیاری از شرکت ها جهت ثبت معاملات، بررسی سود و زیان، خرید و فروش، ثبت چک های دریافتی و ارسالی به استفاده از نرم افزار حسابداری آورده اند. به طور کلی این نرم افزار امروزه با زیرمجموعه های گسترده تمام کارهای مورد نیاز در امور حسابداری و مدیریتی را برای شرکت ها ثبت و پشتیبانی می کند. شما با وارد کردن اطلاعات می توانید به راحتی دریافتی دقیقی از صورت حساب های مالی سازمان و شرکت را مشاهده کنید. ما در این مجموعه با طراحی و ساخت نرم افزار حسابداری با روش نوین به شما خدمات گسترده ای در این حوزه ارائه خواهیم داد.

ویژگی های نرم افزار حسابداری

همانگونه که بیان کردیم نرم افزار حسابداری انبار امروزه طیف وسیعی از نیازهای مدیران شرکت ها و کارخانجات را پاسخگو خواهد بود. برای انجام انواع حسابداری، مدیریت انبار، مدیریت تولید، مدیریت خدمات اداری و سایر خدمات موجود در شرکت می توانید از نرم افزار جامع بهره مند شوید. استفاده از نرم افزار معمولاً ساده بوده و فرد حسابدار با آموزشی کوتاه مدت می تواند به شرایط مسلط شود. گزارش ‌های پردازش شده در نرم ‌افزار معمولاً بدون خطا بوده و در سریعترین زمان، جامع ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار خواهد داد.

استفاده از سیستم حسابداری مناسب به شما کمک می کند تا با دقیق ترین روش بتوانید سرمایه ای که دریافت کرده اید را ثبت کنید. این کار برای شما موجبات حذف اعمال غیر ضروری را فراهم می ‌کند. پروسه استفاده شده در نرم افزار حسابداری به گونه ای است که انواع محاسبات ریاضی را به راحتی و در سریع ترین زمان برای شما انجام خواهد داد. علاوه بر این شما می توانید با نظارت جامع بر مبالغ در حال گردش یک مدیریت قوی در کسب و کار خود ایجاد کنید.

نرم افزار مدیریت انبارداری

فارغ از نوع فعالیت افراد و مجموعه هایی که در بخش های تولیدی فعالیت می ‌کنند، انبارداری و مدیریت انبار را از مهم ‌ترین اجزای کسب و کار محسوب می کنند. شما چنانچه دارای یک فروشگاه کوچک یا بزرگ باشید باید با اطلاع دقیق از تعداد کالاهای موجود در انبار و ارزش ریالی آن ها مدیریت جامعه بر انبار داشته باشید. به همین منظور امروزه نرم افزار مدیریت انبار به کمک مدیران و صاحبان کسب و کار آمده است. از آنجایی که بین کالاهای موجود در انبار و سایر بخش های شرکت های تولیدی و بازرگانی ارتباط مستقیم وجود دارد نرم افزار مدیریت انبار می تواند با یکپارچه سازی سازمان به مدیران در کسب و کار کمک کند.

کارخانه جات و شرکت های تولیدی معمولاً از انبارگردانی و حسابداری به عنوان یک بخش مهم نام می برند. به همین منظور در بازه های زمانی مختلف و با هدف کنترل دارایی ‌ها و موجودی انبار سعی بر نظارت کامل بر انبار خواهند کرد. امروزه نرم ‌افزارها به منظور افزایش دقت و سرعت در مدیریت انبار و همچنین استفاده از امکانات و تکنولوژی های مختلف طراحی و تولید می شوند. مجموعه ما با طراحی نرم افزار مدیریت انبارداری به شما کمک می کند تا بتوانید تمام نیازهای خود در مدیریت این بخش از سازمان و شرکت تولیدی خود را دریافت کنید.

مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت انبارداری

همانگونه که بیان کردیم نرم افزار انبارداری به مدیران کمک می کند تا بتواند با کنترل و مدیریت عملیات روزمره کسب و کار خود را هدایت کنند. امروزه استفاده از این نرم افزارها با قابلیت های ویژه ای که دارند به کنترل و مدیریت عملیات در شرکت ها و کارخانجات کمک فراوان می کنند. نرم افزار مدیریت انبارداری با مکانیزاسیون جامعی که دارد در بهره‌ب رداری از انبار و مراکز توزیع می تواند کنترل قابل توجهی به مدیران ارائه دهند. علاوه بر این نرم افزار مدیریت انبارداری با بهینه کردن سیستم یک فرآیند طولانی را به راحتی برای مدیران انجام می ‌دهند.

از مزایای بهره مندی از نرم افزار مدیریت انبارداری می ‌توان به سازماندهی و پردازش اطلاعات مهم کالاهای موجود در انبار، ارسال محصولات به مشتریان، به دست آوردن اطلاعات و محصولات از تامین کنندگان و مدیریت جامع ورود و خروج کالاها در انبار اشاره کرد. استفاده از این نرم افزار بهترین و موثرترین روش برای مدیریت انبار خواهد بود. با پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن رقابت در بین کسب و کارها و روش ‌های سنتی و کاغذی پاسخگویی مدیریت انبار نخواهند بود.

نرم افزار مدیریت تولید

مدیریت تولید و کنترل این فرآیند از مهمترین اعمال برای دستیابی به حداکثر بازده و افزایش کسب و کار خواهد بود. در واقع مدیریت تولید به عنوان یک مرحله، تولید کننده را قادر می‌سازد تا با هوشمندانه کار کردن روند تولید خود را بهینه کند. این فرآیند با حجم اطلاعاتی بالا می ‌تواند شرایط را بررسی کرده و اطلاعات جامعی به مدیران ارائه دهد. نرم افزار مدیریت تولید با ایجاد دید کلی به فرآیند تولید نگاه می کند. به همین منظور شما جهت فاصله گرفتن از روش های سنتی که با جمع آوری مدارک و اسناد مواجه بود می توانید به راحتی از نرم افزار دریافت و پرداخت بهره مند شوید.

مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت تولید

بهره مندی از این نرم افزار می تواند به شما در تحویل به موقع سفارشات، کاهش هزینه ‌های تولید، کاهش هزینه نگهداری و همچنین بررسی دقیق فرآیند تولید و نیروی انسانی کمک کند. علاوه بر این استفاده از این نرم افزار می ‌تواند گامی بلند در جهت کنترل و برنامه ریزی تولید برای شما بردارد.

ما با ارائه نرم افزار مدیریت تولید به شما کمک می کنیم تا بتوانید با بروزرسانی نرم افزار حقوق و دستمزد ، صدور برگ کالاهای تولید و همچنین ثبت اطلاعات به صورت کامل از خدمات جامع بهره مند شوید.

نرم افزار خزانه داری

نرم افزار خزانه داری نرم افزاری کاملاً مناسب برای دریافت و پرداخت هایی که در سازمان صورت می گیرد می باشد که در این نرم افزار انواع دریافت‌ها وپرداخت‌ها ثبت می گردد.

برای درک بهتر کاربرد نرم افزارهای خزانه داری و درک چرایی وجود این نرم افزارها امکانات آن را که شامل موارد زیر است،‌خدمت شما ارائه کرده ایم.

امکانات نرم افزار خزانه داری

• امکان تعريف انواع چک، شعب بانکي، حساب بانکي، درآمد و هزينه، طرف‌حساب‌هاي مختلف و …
• امکان تعريف دسته‌چک‌هاي مختلف و استفاده از شماره سريال چک ثبت شده در صدور چک به‌صورت اتوماتيک
• امکان تعريف ليست سياه جهت دادن آلارم به هنگام ثبت چک براي مشتريان داراي سوءسابقه مالي
• امکان ثبت دريافت و پرداخت به صورت چک، نقد و يا حواله بانکي
• امکان تعریف چند صندوق و تعریف سطح دسترسی برای هر کدام
• پيشنهاد مراحل بعدي انجام عمليات روي چک با توجه به مرحله‌اي که چک ثبت شده در آن وجود دارد
• امکان ثبت دريافت و پرداخت نقدي با قابليت جستجو
• امکان ثبت دريافت از حساب و واريز به حساب جاري و انتقال بانک به بانک با قابليت جستجو
• امکان ثبت هزينه و درآمد با قابليت جستجو
• امکان ثبت چک‌هاي دريافتي و پرداختي با قابليت چاپ برروي چک‌هاي رايج
• امکان تغيير و طراحي چاپ چک
• امکان تعريف کدينگ بخش هاي سازماني
• امکان صدور دستور پرداخت، ثبت و چاپ رسيد براي کليه اسناد دريافتني و واگذاري
• امکان کنترل اعتبار طرف‌حساب از نظر مبلغ هر فقره چک و جمع چک‌هاي پاس نشده در زمان ثبت چک
• امکان تنظيم هشدار جهت موعد اسناد دريافتي و پرداختي با امکان تعيين بازه زماني
• امکان جستجوي سريع پيشرفته وانجام عمليات به صورت دسته هاي برروي چک‌هاي دريافتي و واگذاري
• امکان تعيين کدهاي حسابداري براي انواع مختلف و مراحل گوناگون از چک جهت صدور سند حسابداري بصورت اتوماتيک
• امکان تهیه دیسکت بانک برای چک های دریافتی و واگذاری
• انجام مغایرت گیری بانکی

آنچه باید در انتخاب نرم افزار حسابداری بدانید

اندازه سازمان شما در خرید نرم افزار مهم است.

فرهنگ مشاوره در خرید نرم افزار و فناوری اطلاعات را رعایت کنید.

خرید نرم افزار حسابداری یعنی دید بهتر و شفاف در هزینه ها به منظور تسریع وتسهیل تصمیم گیری با گزارش های به موقع.

پیش از خرید نرم افزار حسابداری، نیاز های خود را مشخص کنید تا مشخص شود کدام نرم افزار متناسب کدام نیاز است تا ماژول مورد نظر انتخاب شود و از پرداخت هزینه های اضافی خودداری گردد.

نرخ رشد کسب و کار خود را در نظر بگیرید و دامنه مشتریان و حد بزرگ شدن شرکت را بدانید تا مرتب نیاز به روز رسانی نرم افزار و پرداخت هزینه های پیش بینی نشده طراحی و به روز رسانی نشوید.

از مجموعه ای که نسبت به خرید نرم افزار اقدام می کنید، خدمات پشتیبانی تکنیکی مشخص دریافت کنید.

استعلام قیمتی از شرکت های دارای محوز از شورای عالی انفورماتیک را فراموش نکنید.

نرم افزار های حسابداری در قالب پردازش ابری (CLOUD COMPUTING) و هوش مصنوعی (ARTIFICIAL INTELLIGENCE) روز به روز کاربرد بیش تری پیدا می کنند و در هزینه ها صرفه جویی و تسریع عملکرد ها را در اختیار مدیران مالی قرار می دهند.

نرم افزار حسابداری خوب باید گزارش و تجزیه و تحلیل خوبی تولید کند و به شما در تحلیل یاری رساند.

نرم افزار حسابداری خوب باید گرافیک خوب داشته باشد تا شما در کار مداوم خسته نشوید.

نرم افزار حسابداری باید با اتوماسیون شما همراه شود. انواع و اقسام خروجی ها تولید و با نرم افزارهای مدیریت منابع انسانی (HRM) ، مدیریت روابط مشتری (CRM) و امثالهم همراستا شود.

قابلیت به روز رسانی آسان داشته باشد و باگ ها شناسایی و قابل رفع باشد.

قابلیت سفارشی سازی نرم افزار بسیار مهم است و باید با نیاز های شما هم گام سازی شود.

قابلیت اتصال به نرم افزار ها و سخت افزار های مورد نظر شما را داشته باشد.

قابلیت اتصال به زیر سیستم های مختلف مالی و اداری را داشته باشد.

قابل بسط و گسترش بوده و بتوان ماژوال های مختلف را روی آن نصب کرد.

امنیت بالا داشته و قابل هک شدن آن ضعیف باشد و مطابق با استانداردهای امنیت شبکه.

قابل اجرا شدن در پلتفرم های مختلف باشد.

روی پردازش ابری مشکل نداشته باشد.

چند کاربره باشد تا با تعیین سطح دسترسی، کاربران بتوانند به آن وصل شده و اطلاعات اضافه و گزارش گیری کنند.

امکان دسترسی به حسابداران خرد و ارشد بدهد.

داشبورد جامع و همه کاره داشته باشد تا دسترسی لحظه ای به اطلاعات امکان پذیر باشد.

حسابداری تحت وب را برای شما آسان کند.

برگرفته از وب سایت شرکت طرح اندیشان پویا با ۱۸ سال سابقه درخشان در صنعت نرم افزارهای مالی ایران به آدرس اینترنتی پویا سافت https://puyasoft.com/

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.